talayeh
04 خرداد 1402 - 15:12

بن بستی برای حل مشکلات کشور وجود ندارد

بیرجند_ نماینده مردم شهرستان های سرایان، فردوس، بشرویه و طبس در مجلس تاکید کرد: شهدا به ما آموخته اند که به شرط رعایت قواعد و ضوابط در مسیر حل مشکلات بن بستی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مجید نصیرایی ظهر پنج شنبه در سومین کنگره سرداران و ۱۵۴ شهید بشرویه با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار برگزار شد، اظهار کرد: خون شهدا همیشه جوشش و برکت برای انقلاب و نظام و مردم داشته است و امیدواریم این روزها که روز مقاومت است از شهدا درس بگیریم که ما بن‌بست نداریم.

به گفته نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان مشکلات گرفتاری‌ها در سطح کشور داریم که این مشکلات نتیجه بی‌تدبیری و ندانم‌کاری‌ها و گرایشاتی است که در این سال‌ها به ظرفیت‌های داخلی و توانمندی جوانان و فرمایشات امام جامعه بی‌توجهی شده است.

حجت الاسلام نصیرایی گفت: در سال‌ها گذشته بی‌توجهی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب شد و امروز گرفتاری‌هایی که مردم در مسکن، اقتصاد و گرفتاری‌های مختلفی را که داریم، محصول این بی‌توجهی‌ها است.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: الحمدالله اکنون راه و رسم شهدا در مجلس و دولت حاکم شده است و جان خواهیم داد اما اجازه نمی‌دهیم فرمایش رهبر معظم انقلاب بر زمین بماند.

وی عنوان داشت: توجه ویژه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دولت و مجلس وجود دارد که برکات آن را در جامعه مشاهده می‌کنیم البته مشکلات و ضعف‌های در جامعه وجود دارد اما به برکت خون شهدا و حرکت جهادی و شبانه‌روزی‌ها این مشکلات و گرفتاری‌های حل خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: مردم شهرستان بشرویه همیشه اثبات کرده‌اند که در خط مقدم دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب استوار ایستاده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1237810